خانه - 1. ابردانش - ابرکاوی تحریف و ترور انقلاب اسلامی/3: شبیخون از پیرامون به مرکز

ابرکاوی تحریف و ترور انقلاب اسلامی/3: شبیخون از پیرامون به مرکز

ابرکاوی تحریف و ترور3فرایند اقدام به ترورها؛ حرکت از پیرامون به مرکز: اجمالا گفته باشیم که به دلیل ضعف نسبی شیاطین در حوزه عقل، فکر، قلب و حواس، تمرکز آنان در حوزه ترور شخص و سپس تشخیص و شخصیت و شاخص ها و در نهایت تشخص است.

  1. ترور شخص

تلاش برای نابودی انقلاب اسلامی به صورت مستقیم، یعنی ترور شخص انقلاب اسلامی. از آنجا که انقلاب اسلامی همان امامت؛ یعنی امام و امت می باشد، ترور شخص انقلاب اسلامی، شامل تلاش برای ترور شخص ولیّ امر و نیز ترور شخص امت یا هر دو می باشد. از این رو کودتا بر ضد کل نظام یا طرح قتل امام و طرح قتل عام امت، از مصادیق ترور شخص انقلاب اسلامی می باشد.

با توجه به این که این انقلاب ثمره رهبری ولی فقیه و اتحاد مردم بود، ابتدا سعی کردند که امام امت را ترور کنند[1] پس از ناکامی در این امر سعی کردند که امت را ترور کنند؛ ابتدا با چندپارگی و نزاع داخلی برای فشل کردن و نابودی آن کوشیدند؛ لذا گروهک های قومی را فریفتند که باز هم به یاری خداوند موفق به این امر نشدند. سپس در ضمن ترور بازوان امام (آیت الله مطهری و آیت الله خامنه ای و …)[2] ترور اشخاص و کل نظام اقدام کردند و جنگ سخت و نظامی را راه اندازی کردند اما باز هم به لطف خدا و بیداری فداکاری امام و امت، موفق نشدند.

ابرکاوی تحریف و ترور2

  1. ترور تشخیص

ترور تشخیص مربوط به حوزه حواس و در حوزه اطلاع رسانی می باشد؛ به عنوان نمونه می توان به ترور شبکه عصبی و اطلاع رسانی نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد که از سوی برخی از جمله محمد هاشمی در مواجهه با صدا و سیما و بستن آن بر روی نیروهای ارزشی مانند شهید آوینی[3] و اکبر هاشمی یا برخی از کارگزاران وی در مواجهه با رسانه ها، افراد مؤثر در شبکه اطلاع رسانی (نیروهای حزب اللهی مثل مسعود ده نمکی و …)، مطبوعات مستقل و انقلابی انجام می دادند. اندیشه های بسیجی و فرهنگ انسان ساز جبهه ها اشاره کرد که از سوی برخی دچار ترور شد. شاید بتوان ممنوعیت ها و محدودیت های شهید آوینی در صدا و سیمای برادر هاشمی را نمونه هایی از این امر دانست.

ترور تشخیص هم چنین شامل شبکه عصبی و اطلاع رسانی کاذب مثل ماهواره ها، برخی روزنامه های زنجیره ای و شبک های اجتماعی تحت اشراف غرب دانست.

————————————————————–

[1]. صادق قطب‌زاده به دليل سوء قصد به جان امام راحل(ره) و انديشه براندازي نظام در سال‌هاي آغازين انقلاب دستگير و اعدام شد.

موضع جناب هاشمی در خاطره ۴ اردیبهشت ۱۳۶۱ در این باره چنین آمده است: «ناهار مهمان احمد‌آقا بودیم. عصر هنگام رفتن، امام را در صحن حیاط دیدیم و سرپایی صحبت کردیم و من پیشنهاد عفو متمهمان کودتا از جمله [صادق] قطب‌زاده را دادم». جناب هاشمی که نتوانسته بود عفو امام را جلب کند، از نوشتن تاثر خود در خاطراتش در این رابطه إبایی نمی کند: «احمدآقا و آقای ری‌شهری آمدند و خبر اعدام آقای قطب‌زاده – که دیشب انجام شد – و نیز تماس با آقای شریعتمداری برای محکوم کردن ضدانقلاب را دادند؛ متأثر شدم». پس از بحران، به اهتمام فاطمه هاشمی، ص 250.

[2]. دهها شواهد پلیسی تردیدهای عمیقی درباره تروریستی بودن ماجرای تیر اندازی به هاشمی را نشان می دهد که علاقه مندان می توانند به این نشانی مراجعه کنند.

[3]. بحث ممنوع التصویر شدن شهید آوینی یا ممنوع النشر شدن برنامه های وی. نیز تلاش همواره تروریست ها به رسان های مردمی و مذهبی به صورت مستند دنبال شود.

درباره ی مدیر

همچنین ببینید

وندکاوی ۸؛ پیشوند دژساز «آ»

در پیایندهای نخست تا ششم، به وندکاوی «پ، چم، گ، ا، ر، ال، ن» پرداختیم. ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *